fbpx

Внутрішня каналізація сірого кольору з ПП і ПВХ

100% Якісний Поліпропілен

Каналізаційні труби і фітинги виготовляють з поліпропілену першого типу PP-H. Польський завод Pamar використовує тільки якісні матеріали, що не здешевлюючи свою сировину вторічкой, домішками, добавками низької якості. Щоб упевнитися в сировину з якого виготовлені будівельні матеріали, досить купити труби для каналізації, де нанесені заводські написи. Часто виробники використовують поліпропілен 2-го і 3-го типу, що суттєво впливає не тільки на термін експлуатації, але і на початкові показники. Міцність, відсутність тріщин і протікання, довговічність, основні властивості, які показує каналізаційна система Памари.

М'який і міцний сальник вищої якості із заводською промазкой

Завод Pamar використовує сировину вищої якості при виготовленні будівельних матеріалів. Сальники від виробника виготовляються із застосуванням гуми первинного типу. Напевно, ви стикалися з дубової гумою, коли труби сантехнічні неможливо нормально встановити через похибки в стикуванні. Сальники польської компанії м’які, не дають проблем з герметичністю стику, зберігають правильну форму не заважають стикуванні.

Мягкий и прочный сальник высшего качества с заводской промазкой

Завод Pamar использует сырье высшего качества при изготовлении строительных материалов. Сальники от производителя изготавливаются с применением резины первичного типа. Наверняка, вы сталкивались с дубовой резиной, когда трубы сантехнические невозможно нормально установить из-за погрешностей в стыковке. Сальники польской компании мягкие, не дают проблем с герметичностью стыка, сохраняют правильную форму не мешают стыковке.

ВНУТРІШНЯ КАНАЛІЗАЦІЯ ІЗ ПП І ПВХ

На заводі польської фірми ™ Pamar виробляють каналізаційні труби з полівінілхлориду (ПВХ), а також каналізаційні труби з поліпропілену (ПП). Перші частіше використовують в 110 діаметрі. Труба з ПВХ володіє певним рядом переваг за що зайняв гідне місце на ринку. Матеріал не горючий і на порядок міцніше ПП за рахунок чого менш схильний до деформації.

питання

Популярні питання

Наша компанія орієнтована як на роздрібний, так і на оптовий ринок, ми завжди допоможемо в підборі комплектуючих і прорахунку. Також важливим фактором при прорахунку ціни є необхідність доставки.

Якщо вам необхідно дізнатися ціни, ви можете написати нам в чаті або залишити заявку на зворотний дзвінок і отримати розгорнуту консультацію.

Если вам необходимо узнать цены, вы можете написать нам в чате либо оставить заявку на обратный звонок и получить развёрнутую консультацию.

Так звичайно, у нас є бригада сантехніків, які займаються монтажем та ремонтом приватних об’єктів. Також є бригади, які займаються комплексними створіннями проектів і будівництвом будь-якого типу складності. Що б отримати консультацію і прорахунок вартості на послуги, зверніться до менеджера для отримання інформації.

Ми постійно ведемо роботу по поліпшенню і доопрацювання веб ресурсів. Даний сайт є інформативним з метою ознайомлення з нашою компанією і продукцією.

Якщо якоїсь інформації, або фотографій немає на нашому сайті ви завжди можете запросити їх у нашого менеджера по телефону або зв’язавшись в чаті. Він відправить вам відсутні знімки або інформацію в месенджер або на пошту за бажанням. Так само врахуємо це на майбутні.

Ми працюємо з такими формами оплати як:

1) Готівкова форма оплати (Оплата готівкою при отриманні)

2) Оплата картою (Оплата на складі або при отриманні)

3) Безготівкова форма оплати без ПДВ.

4) Для тих, кому необхідно придбати каналізаційні труби з ПДВ, надбавочний вартість на ПДВ ВІДСУТНІЙ.

Ваше замовлення буде доставлений, в найкоротші терміни.

Все залежить від декількох факторів:

1) Обсяг замовлення

2) Наявності, або виробництва замовлених позицій.

3) Місця розташування

4) Термін оплати замовлення.

Це і впливає на швидкість доставки.

Дату поставки, обговорить з вами менеджер відділу продажів.

Внутрішня каналізація -відіграє важливу роль у відведенні стічних вод від сантехнічних приладів. Через неправильну установку, каналізаційних труб з сировини 2-3 типу, ми стикаємося з низкою проблем в період експлуатації і будівельних робіт.

Для виготовлення пластикових каналізаційних труб високої якості використовують два види матеріалів:

  • полівінілхлорид;
  • поліпропілен.

Різниця, в першу чергу, передбачена тим, що перший – менш стійкий до температурних впливів, його номінальна робоча температура 70 градусів за Цельсієм. Найчастіше його використовують в бюджетних системах внутрішньої каналізації. Каналізаційні системи виготовлені з поліпропілену стійкі до температури до 90 градусів. Це робить їх не тільки довговічними, середній термін експлуатації близько 50 років, але і більш затребуваними у забудовників.

Разом з тим ПВХ має ряд безсумнівних переваг, які роблять її хорошим конкурентом каналізаційній трубі ПП:

  • висока щільність (труба 2,2 буде міцніше ніж 2,7 поліпропілен);
  • використовується тільки первинний ПВХ без спіненої стінки;
  • майже не деформується під час експлуатації;
  • не горить.

Для того, щоб уникнути проблем з чутністю шуму, вибирайте безшумні каналізаційні труби або малошумні. Вони дозволять уникнути сторонніх звуків, які утворюються через протікання каналізаційних стоків. Ніякого дискомфорту від гулу або ударних звуків, тільки комфортна тиша.

Купити каналізаційні труби і фітинги завжди можна на нашому сайті залишивши заявку на зворотний дзвінок або зв’язавшись за контактними даними. Наші менеджера оперативно оброблять заявку, нададуть консультацію і прорахунок всіх необхідних матеріалів. Якщо вам необхідний монтаж каналізаційної системи в Києві наша бригада фахівців завжди буде рада допомогти.

Залишилися питання? Залиште заявку і отримаєте консультацію

Iнші продукти

гофрированная труба

Гофрована
каналізація

Система труб для прокладки каналізації в місцях високого зовнішнього тиску.

рыжая труба 110

Зовнішня
каналізація

Система труб для вуличної укладання каналізації.

Труба дренажная 200 диаметр

Дренажна гофрована система

Система труб для відводу внутрішніх вод

Завжди раді вам допомогти

Як отримати консультацію?

Все дуже просто, для того щоб зрозуміти наскільки ми можемо бути вам корисні є 3 простих етапу
Связаться с нами тм Памар

Зв'яжіться з нами

Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, написати в чаті на сайті, зателефонувати за вказаним телефоном або відправити електронний лист. Наші менеджера однаково оперативно оброблять будь-який зв’язок.

Связаться с нами тм Памар

Уточніть ваш запит

Купити пластикові каналізаційні труби, підібрати фітинги, сальники або найняти бригаду слюсарів? Опишіть детально, що саме вам необхідно на даному етапі. Наші менеджера уважно вивчать запит і постараються в ньому допомогти.

Связаться с нами тм Памар

Розрахунок вартості

Консультация по установке канализационных труб поможет решить любую задачу и определиться с вашими потребностями в том или ином товаре. Получив всю необходимую информацию наш менеджер сориентирует по цене, наличию, срокам и условиям доставки.

Нет времени на разговоры и Вам более комфортно вести диалог в переписке?

Для Вашего удобства есть возможность связи с нашими менеджерами через мессенджеры.

Что бы связаться с нами достаточно выбрать удобный мессенджер и получить консультацию.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

PAMAR - польский производитель

© 2021 PAMAR всі права захищені.

Связаться с нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com