fbpx

Гофровані труби від SN8
до SN16

трубы от ТМ PAMAR гофра

Повнопрохідними Діаметр ПО ДСТУ

Розчарування з яким часто стикаються покупці труби для каналізації – невідповідність діаметра заявленому. Уявіть, що вам потрібна труба 500-го діаметру, ви її купили, але при установці внутрішній прохід виявився всього 432 мм. Ви отримуєте систему з зменшеним прохідним отвором і проблемами при стикуванні. На жаль, приєднатися до існуючої системи з трубами меншого діаметру не вдасться. Завод польської компанії Памари виготовляє гофровані пластикові каналізаційні труби з дотриманням всіх норм і стандартів ГОСТ. Ніяких розчарувань, проблем з прохідністю і стикуванням. Замір зроблений із застосуванням світових стандартів. Діаметр відповідає внутрішній стінці, ніяких хитрощів з виміром зовнішньої стінки і здешевленням.

Повнорозмірний РОБОЧА ДЛИНА ТРУБИ

Польський завод Памари не використовує прийоми здешевлення своїх товарів. Полівінілхлорид і поліпропілен з сировини першої категорії і тільки відповідність зазначеної і робочої довжини труби. Завод не враховує розтруб, довжина якого становить від 15 до 25 мм, тому варіант, що вам доведеться докуповувати трубу через те, що вам не вистачило довжини – виключений.

ПовнорозмірнА РОБОЧА ДоВЖИНА ТРУБИ

Польський завод Памар не використовує прийоми здешевлення своїх товарів. Полівінілхлорид і поліпропілен з сировини першої категорії і тільки відповідність зазначеної і робочої довжини труби. Завод не враховує розтруб, довжина якого становить від 15 до 25 мм, тому варіант, що вам доведеться докуповувати трубу через те, що вам не вистачило довжини – виключений.

питання

Популярні питання

Наша компанія орієнтована як на роздрібний, так і на оптовий ринок, ми завжди допоможемо в підборі комплектуючих і прорахунку. Також важливим фактором при прорахунку ціни є необхідність доставки.

Якщо вам необхідно дізнатися ціни, ви можете написати нам в чаті або залишити заявку на зворотний дзвінок і отримати розгорнуту консультацію.

Если вам необходимо узнать цены, вы можете написать нам в чате либо оставить заявку на обратный звонок и получить развёрнутую консультацию.

Так звичайно, у нас є бригада сантехніків, які займаються монтажем та ремонтом приватних об’єктів. Також є бригади, які займаються комплексними створіннями проектів і будівництвом будь-якого типу складності. Що б отримати консультацію і прорахунок вартості на послуги, зверніться до менеджера для отримання інформації.

Ми постійно ведемо роботу по поліпшенню і доопрацювання веб ресурсів. Даний сайт є інформативним з метою ознайомлення з нашою компанією і продукцією.

Якщо якоїсь інформації, або фотографій немає на нашому сайті ви завжди можете запросити їх у нашого менеджера по телефону або зв’язавшись в чаті. Він відправить вам відсутні знімки або інформацію в месенджер або на пошту за бажанням. Так само врахуємо це на майбутні.

Ми працюємо з такими формами оплати як:

1) Готівкова форма оплати (Оплата готівкою при отриманні)

2) Оплата картою (Оплата на складі або при отриманні)

3) Безготівкова форма оплати без ПДВ.

4) Для тих, кому необхідно придбати каналізаційні труби з ПДВ, надбавочний вартість на ПДВ ВІДСУТНІЙ.

Ваше замовлення буде доставлений, в найкоротші терміни.

Все залежить від декількох факторів:

1) Обсяг замовлення

2) Наявності, або виробництва замовлених позицій.

3) Місця розташування

4) Термін оплати замовлення.

Це і впливає на швидкість доставки.

Дату поставки, обговорить з вами менеджер відділу продажів.

Гофрована каналізаційна труба це симбіоз ребер жорсткості, завдяки яким вироби витримують гідроудари, тиск в системі, жорсткі умови експлуатації. Гофра була створена для прокладки каналізаційного трубопроводу з обмеженою кількістю вільного простору. Якщо використовувати на таких ділянках гладкі труби ПВХ або труби ПП, доведеться встановлювати додаткові фітинги. На жаль, це суттєво збільшує ризик протікання і збільшує підсумковий чек за матеріали і роботи.

При однаковому показнику жорсткості з гладкою трубою, гофрований каналізація має меншу матеріаломісткістю. Особливості конструкції роблять її паличкою виручалочкою на важкодоступних ділянках, без зайвих матеріальних витрат.

Переваги використання гофрованих труб, які варто відзначити:

  • легке транспортування;
  • зручний монтаж;
  • зносостійкість;
  • опірність деформацій;
  • високі гідравлічні показники;
  • тривалий термін експлуатації;
  • заводські стандарти і дотримання ГОСТів;
  • легка взаємозамінність пошкоджених ділянок.

Виходячи з відмінностей характеристик і діаметра монтаж гофрованих труб роблять із застосуванням різних технологій. У ТОВ “Памар Україна” нададуть грамотну консультацію, допоможуть підібрати каналізаційні труби і фітинги, сальники, супутні товари. Якщо вам необхідна допомога по частині монтажу, комплексного створення проектів або будівництва будь-якого типу складності, менеджера запропонують послуги бригади сантехніків чи ремонтників, в залежності від запиту. Наявність власного автопарку, грамотна логістика та наявність товару на складі робить процес покупки легким і швидким.

Залишилися питання? Залиште заявку і отримаєте консультацію

інші продукти

канализационная труба серая 110

Внутрішня каналізація

Система труб для прокладки каналізації всередині приміщень

Труба дренажная 200 диаметр

Дренажна гофрована система

Система труб для відводу внутрішніх вод

рыжая труба 110

Зовнішня
каналізація

Система труб для вуличної укладання каналізації.

Завжди раді вам допомогти

Як отримати консультацію?

Все дуже просто, для того щоб зрозуміти наскільки ми можемо бути вам корисні є 3 простих етапу
Связаться с нами тм Памар

Зв'яжіться з нами

Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, написати в чаті на сайті, зателефонувати за вказаним телефоном або відправити електронний лист. Наші менеджера однаково оперативно оброблять будь-який зв’язок.

Связаться с нами тм Памар

Уточніть ваш запит

Купити пластикові каналізаційні труби, підібрати фітинги, сальники або найняти бригаду слюсарів? Опишіть детально, що саме вам необхідно на даному етапі. Наші менеджера уважно вивчать запит і постараються в ньому допомогти.

Связаться с нами тм Памар

Розрахунок вартості

Консультация по установке канализационных труб поможет решить любую задачу и определиться с вашими потребностями в том или ином товаре. Получив всю необходимую информацию наш менеджер сориентирует по цене, наличию, срокам и условиям доставки.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

Щоб зв’язатись з нами досить вибрати зручний месенджер і отримати консультацію.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

PAMAR - польский производитель

© 2021 PAMAR права захищені.

Зв'язатися з нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com