fbpx

Зовнішні каналізаційні труби з міцною стінкою Pamar

качественный сальник

Міцна стінка без піни

Польський завод Pamar використовує для виготовлення каналізаційних систем суцільнолиту стінку. Повторний розкоп і заміна каналізаційних труб – реалії з якими доводиться стикатися при покупці матеріалів вітчизняних виробників. Для здешевлення продукції багато заводів не соромляться використовувати вторинну сировину при виготовленні екструзійного спіненого шару. Що виходить за підсумком? Каналізаційні труби ПВХ і фітинги втрачають свою міцність.

Міцна стінка без піни

Польський завод Pamar використовує для виготовлення каналізаційних систем суцільнолиту стінку. Повторний розкоп і заміна каналізаційних труб – реалії з якими доводиться стикатися при покупці матеріалів вітчизняних виробників. Для здешевлення продукції багато заводів не гребують використовувати вторинну сировину при виготовленні екструзійного спіненого шару. Що виходить за підсумком? Каналізаційні труби ПВХ і фітинги втрачають свою міцність.

ТОВЩИНА СТІНКИ ПО СТАНДАРТАМ ГОСТу ПОЛЬЩІ

Дотримання ГОСТів при виготовленні труб – основний фактор їх довгої служби без тріщин і протікання. Пластикові каналізаційні труби, які виготовляються на заводі Памари, відрізняються не тільки сировиною першої категорії, а й дотриманням всіх технологічних стандартів виробництва. У порівнянні з вітчизняним ринком, де може бути вказана товщина стінки 2,7 мм, а за фактом в кращому випадку буде 2 мм або менше, Євросоюз не допускає відхилення від стандартів і жорстко їх контролює. Якщо на польській трубі написано 2,2-2,7 мм, ви можете бути спокійні в тому, що це реальні показники, а не просто напис.

ТЕХНОЛОГІЯ LOCK CONNECT

Провести більш щільно стикування, щоб не утворювалися провисання на з’єднанні каналізаційних труб стало простий реальністю з системою Lock Connect. Сантехнічні труби ПВХ польського виробництва вигідно відрізняються від інших видів продуманим механізмом. Зовнішня каналізація Pamar оснащена подовженим розтрубом, що дозволяє стикувати труби легко і ефективно з подальшою безпроблемною експлуатацією.

Технология Lock Connect

Провести более плотно стыковку, чтобы не образовывались провисания на соединении канализационных труб стало простой реальностью с системой Lock Connect. Сантехнические трубы ПВХ польского производства выгодно отличаются от других видов продуманным механизмом. Наружная канализация Pamar оснащена удлиненным раструбом, что позволяет стыковать трубы легко и эффективно с дальнейшей беспроблемной эксплуатацией.

питання

Популярні питання

Наша компанія орієнтована як на роздрібний, так і на оптовий ринок, ми завжди допоможемо в підборі комплектуючих і прорахунку. Також важливим фактором при прорахунку ціни є необхідність доставки.

Якщо вам необхідно дізнатися ціни, ви можете написати нам в чаті або залишити заявку на зворотний дзвінок і отримати розгорнуту консультацію.

Если вам необходимо узнать цены, вы можете написать нам в чате либо оставить заявку на обратный звонок и получить развёрнутую консультацию.

Так звичайно, у нас є бригада сантехніків, які займаються монтажем та ремонтом приватних об’єктів. Також є бригади, які займаються комплексними створіннями проектів і будівництвом будь-якого типу складності. Що б отримати консультацію і прорахунок вартості на послуги, зверніться до менеджера для отримання інформації.

Ми постійно ведемо роботу по поліпшенню і доопрацювання веб ресурсів. Даний сайт є інформативним з метою ознайомлення з нашою компанією і продукцією.

Якщо якоїсь інформації, або фотографій немає на нашому сайті ви завжди можете запросити їх у нашого менеджера по телефону або зв’язавшись в чаті. Він відправить вам відсутні знімки або інформацію в месенджер або на пошту за бажанням. Так само врахуємо це на майбутні.

Ми працюємо з такими формами оплати як:

1) Готівкова форма оплати (Оплата готівкою при отриманні)

2) Оплата картою (Оплата на складі або при отриманні)

3) Безготівкова форма оплати без ПДВ.

4) Для тих, кому необхідно придбати каналізаційні труби з ПДВ, надбавочний вартість на ПДВ ВІДСУТНІЙ.

Ваше замовлення буде доставлений, в найкоротші терміни.

Все залежить від декількох факторів:

1) Обсяг замовлення

2) Наявності, або виробництва замовлених позицій.

3) Місця розташування

4) Термін оплати замовлення.

Це і впливає на швидкість доставки.

Дату поставки, обговорить з вами менеджер відділу продажів.

Кожен день ми стикаємося з каналізацією самі того не усвідомлюючи, система зовнішньої каналізації повсякденність, яку не помічаєш при її грамотній установці і правильному підборі матеріалів. За допомогою неї виводяться рідкі побутові відходи, які через певний шлях надходять в систему зовнішньої каналізації.

До зовнішньої каналізації можна віднести:

  • колодязі;
  • трубопровід;
  • очисні системи;
  • ревізії і витяжки.

Для відведення дощового (зливового) стоку або господарсько-побутових стічних вод, монтуються общесплавной каналізаційні мережі. Використання пластикових труб великого діаметра класичне рішення для таких завдань. При виборі перетину труб важливо орієнтуватися на регіон і норму опадів, що випадають. У місцевості з рясними опадами, обсяги зливового стоку можуть в кілька разів перевищувати обсяги господарсько-побутових стічних вод, що веде до високої навантаженні.

Якщо порівнювати чавунні чи сталеві труби, то труба для зовнішньої каналізації має ряд безсумнівних переваг, виділимо кілька основних:

  • простота монтажу і легкість;
  • стійкість до деформації, високих температур;
  • тривалий термін експлуатації (в середньому 50 років);
  • безпроблемність роботи з агресивним середовищем.

Труби ПВХ не тільки поєднують в собі надійність, міцність, але і зручність під час ремонтних робіт. Прокласти зовнішню каналізацію можна своїми силами, але без специфічних знань і умінь, це стане досить трудомістким процесом. Наша компанія не тільки допоможе вигідно купити каналізаційні труби і фітинги в Києві та інших регіонах України, а й надасть послуги бригади сантехніків, які виконають монтаж каналізаційної системи.

Для того, щоб отримати консультацію з усіх питань, які викликають і для розрахунку вартості заповніть форму для зворотного зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Або скористайтеся будь-яким із зручних контактів для моментального зв’язку. Також, хочемо нагадати, що ТОВ “Памар Україна” це досвід 20 років роботи на ринку, гнучка система знижок для оптових покупців, зручні прайси.

Залишилися питання? Залиште заявку і отримаєте консультацію

інші продукти

Труба дренажная 200 диаметр

Дренажна гофрована система

Система труб для відводу внутрішніх вод

канализационная труба серая 110

Система труб для прокладки каналізації всередині приміщень

Внутрішня каналізація

гофрированная труба

Гофрована
каналізація

Система труб для вуличної укладання каналізації з високими зовнішніми навантаженнями

Завжди раді вам допомогти

Як отримати консультацію?

Все дуже просто, для того щоб зрозуміти наскільки ми можемо бути вам корисні є 3 простих етапу
Связаться с нами тм Памар

Зв'яжіться з нами

Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, написати в чаті на сайті, зателефонувати за вказаним телефоном або відправити електронний лист. Наші менеджера однаково оперативно оброблять будь-який зв’язок.

Связаться с нами тм Памар

Уточніть ваш запит

Купити пластикові каналізаційні труби, підібрати фітинги, сальники або найняти бригаду слюсарів? Опишіть детально, що саме вам необхідно на даному етапі. Наші менеджера уважно вивчать запит і постараються в ньому допомогти.

Связаться с нами тм Памар

Розрахунок вартості

Консультация по установке канализационных труб поможет решить любую задачу и определиться с вашими потребностями в том или ином товаре. Получив всю необходимую информацию наш менеджер сориентирует по цене, наличию, срокам и условиям доставки.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

Щоб зв’язатись з нами досить вибрати зручний месенджер і отримати консультацію.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

PAMAR - польский производитель

© 2021 PAMAR права захищені.

Связаться с нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com