fbpx

Типи внутрішньої каналізації

Внутрішня каналізація

Труба для внутрішньої каналізації.

Детальніше

Малошумна внутрішня каналізація

Безшумна каналізація для водопроводу.

Детальніше
Для нормальної роботи житлових та промислових об’єктів необхідна внутрішня каналізація, завдяки якій побутові відходи відводяться за межі сантехнічних приладів.

Внутрішня каналізація являє собою каналізаційні труби, сантехніку. За типом стічної рідини внутрішню каналізацію поділяють на:

  • побутову, для відводу господарських стічних вод;
  • виробничу, що переміщує промислові відходи;
  • зливову (дощову).

Для будівельних робіт по внутрішньої каналізації застосовують труби ПВХ і труби ПП. Відмінною рисою польського заводу Pamar є використання сировини першого типу і дотримання технологій і ГОСТів при виробництві. Полівінілхлорид і поліпропілен PPH другого або третього типу, який не рекомендується використовувати на більшості вітчизняних заводів, не тільки істотно знижує термін експлуатації, але і в процесі робіт здатний доставити чимало клопоту.

Фітинги допомагають легко поєднати елементи водопроводу в місцях розгалужень для переходу на інший діаметр труб, без них не обходиться жодне будівництво. Сальники польського виробництва не тільки м’які, але і виготовлені із заводською промазкой за технологією ГОСТ. Як і труба для внутрішньої каналізації, вони виготовлені із застосуванням сировини першого типу. Такі сальники використовуються для ущільнення комунікацій в стінах цокольних поверхів і підвалів, фундаменті будівлі.

Якщо ви стикалися з таким моментом, як шум труб, то точно знаєте наскільки це може бути дратівливим і дискомфортним фактором в житло. В який час доби почнеться гул спрогнозувати неможливо. Для того, щоб не зіткнутися з такою проблемою і убезпечити себе від шуму створена малошумна (безшумна) внутрішня каналізація.

Пластикові труби для каналізації з поліпропілену вважаються більш дорогими, ніж аналоги, але повністю виправдовують ці витрати. Середній експлуатаційний термін служби 50 років, легка стиковка, еластичність при підвищеної міцності, лише частина критеріїв, яким відповідає ПВХ.

Висока якість матеріалів, скрупульозне ставлення до деталей зробили польські матеріали заводу Памар бажаними в країнах Європи і Прибалтики. В асортименті компанії більше 30 000 найменувань сантехнічного та інженерного обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Муфта для каналізації, кут каналізаційний з ПВХ і ПП, каналізаційна хрестовина, каналізаційна ревізія, заглушки для труб і інші матеріали, лише частина того асортименту, що завжди доступний на складі.

Відділ продажів ТОВ Памар Україна не тільки проконсультує по ряду питань, допоможе підібрати всі необхідні товари, але і доставить замовлення майже в будь-яку точку України за короткі терміни і з мінімальними витратами. Свій автопарк, ціни на каналізаційну систему нижче ринкових, відділ логістики і бригади працівників зроблять процес будівництва спокійним і легким.