fbpx

Про компанію ТОВ «Памар УКРАЇНА»

Політика нашої компанії – робота з товарами виключно високої якості. 2001 рік став відправною точкою створення компанії ТОВ «ПАМАР УКРАЇНА». Більше 19 років ми є імпортерами і офіційними дистриб’юторами ™ Pamar, що спеціалізується на каналізаційних системах.
 
За роки роботи ми набили шишки і збудували розуміння того, як надавати свої послуги на високому рівні, а одноразового замовника перетворити в постійного клієнта, того хто стане нас рекомендувати і повернеться з новими проектами. Принцип роботи компанії поставлений на клієнтоорієнтованість, а не маркетингові стратегії, ходи і прийоми. Компанія Pamar – це каналізаційні системи з дотриманням стандартів Держстандарту та застосуванням сировини першого типу європейського концерну “Orlen”.
 
Серед наших клієнтів:
 • будівельно-інвестиційна компанія ОРЛАН ІНВЕСТ-ГРУП;
 • будівельно-інвестиційна компанія «Синергія»;
 • завод з виробництва паперових виробів;
 • ТОВ «Гранд Бетон»;
 • ТОВ «ПИВНА КРАЇНА».
Дуже частий питання з яким до нас звертаються, це можливий монтаж каналізаційної системи в Києві або будь-якому іншому місті України, нашою компанією? Бригада сантехніків і фанатів своєї справи, зібраних з різних точок країни в одну кваліфіковану команду для вирішення завдань клієнта, одна з наших послуг. Ми позбавляємо своїх замовників від головного болю завдяки фахівцям, які працюють майже з усіма містами і передмістям регіонами України, займаються монтажем та ремонтом приватних об’єктів, комплексним створенням проектів та будівництвом будь-якої складності.
 
Компанія «ПАМАР УКРАЇНА» пропонує комплекс рішень:
 • для будівництва нових об’єктів;
 • для реконструкції та експлуатації житла;
 • для введення в експлуатацію теплових пунктів;
 • для торгівлі інженерним обладнанням;
 • роздрібного сегменту бізнесу.
З плюсів і досягнень, якими ми пишаємося за роки плідної роботи:
 • створили свій автопарк з грамотним логістичним відділом;
 • продали стільки гофрованих і дренажних труб, що ними можна зробити шарф навколо України;
 • організували свою бригаду сантехніків, що закривають запити і болю клієнта, практично в кожному куточку країни;
 • з початку роботи розширили свій штат на 200+ нових співробітників.
Каналізаційні системи для будинку важлива складова будь-якого житла. Це стосується як багатоквартирних будинків так і приватних, заміських. Ми кожен день обробляємо десятки заявок клієнтів з різноманітними питаннями, допомагаємо знайти і прийняти вірне і вигідне рішення для замовника.
 
Ключова перевага компанії «ПАМАР УКРАЇНА» – можливість повної комплектації сантехнічних матеріалів для об’єктів будь-якого масштабу: від окремого приміщення, будинки, до житлового мікрорайону. В асортименті компанії – більше 30 000 найменувань сантехнічного та інженерного обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. З додатковою продукцією ви можете ознайомитися на наших сайтах https://polytrub.com.ua/ і https://blue-ocean.in.ua/ або всі необхідні матеріали вам допоможе підібрати менеджер компанії, вислати прайс, допомогти з розрахунком.
 
На нашому сайті представлені наступні категорії товарів:
 • внутрішня каналізація;
 • малошумна внутрішня каналізація;
 • зовнішня каналізація;
 • гофрована труба;
 • дренажна гофрована труба.
Якщо вам необхідно купити каналізаційні системи в Кривому Розі, Києві чи будь-якій точці України ви зайшли на правильний сайт і вибрали вірну компанію. Ціни на каналізаційні системи ТОВ Памар Україна нижче ринкових, при цьому розроблена гнучка система знижок і опт спеціальні пропозиції для оптових покупців. Для того, щоб наші фахівці, змогли вислухати вас і надати кваліфіковану консультацію просто заповніть заявку для зворотного дзвінка нижче, або виберіть будь-який зручний для вас спосіб контакту.
Сертификат памар
сертификат памар
Завжди раді вам допомогти

Як оформити замовлення?

Все дуже просто, для того щоб ми зрозуміли наскільки можемо бути корисні є 3 простих етапу
164960009-responsive-banners-russia-640x500-ru-en.jpg

Зв'яжіться з нами

Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, написати в чаті на сайті, зателефонувати за вказаним телефоном або відправити електронний лист. Наші менеджера однаково оперативно оброблять будь-який зв’язок.

customersupporthomepageman.png

Уточніть ваш запит

Купити пластикові каналізаційні труби, підібрати фітинги, сальники або найняти бригаду слюсарів? Опишіть детально, що саме вам необхідно на даному етапі. Наші менеджера уважно вивчать запит і постараються в ньому допомогти.

soprovozhdenie-protsedur-bankrotstva-rf.jpg

Розрахунок вартості

Консультація по установці каналізаційних труб допоможе вирішити будь-яке завдання і визначитися з вашими потребами в той чи інший товар. Отримавши всю необхідну інформацію наш менеджер зорієнтує по ціні, наявності, термінів і умов доставки.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

Щоб зв’язатись з нами досить вибрати зручний месенджер і отримати консультацію.

© 2021 PAMAR всi права захищені.

Зв'язатися з нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com

Зв'язатися з нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com

© 2021 PAMAR всi права захищені.