fbpx

Дренажні гофровані труби SN4, SN8

дренажная труба с перфорацией

ВИКЛЮЧЕННЯ засмічення

Дренажна система труб з трьома видами перфорації

120/220/360

Отвори на трубах ПВХ наноситься під час виробництва на заводі Польщі з дотриманням усіх технологій і стандартів ГОСТ. При влаштуванні дренажу на ділянці або біля будинку, фахівці оцінюють тип ґрунту і норму опадів регіону. Таким чином видаляють надлишок вологи шляхом дренажу земельної ділянки, який стане водовідвідних елементом і допоможе уникнути засмічення кустарної перфорації. Проблеми з останньої ведуть до повної заміни неробочої системи.

Зверніть увагу! Застосування труб без фільтра вимагає пристрою фільтрувального шару, шляхом засипання труби щебенем різної фракції.

ВІДПОВІДНІСТЬ ДІАМЕТРУ ПО ДСТУ

Ніяких проблем при стикуванні і прохідності труб. Отвір 500 і 432 міліметра. Пластикові каналізаційні труби польського заводу Памари виміряні по внутрішньому діаметру. Виробник не видає, на відміну від більшості вітчизняних заводів, діаметр зовнішнього кола за внутрішній і не здешевлює виробництво такими схемами.

Світова практика, якою слідують країни Євросоюзу, передбачає заміри діаметра тільки всередині труби ПВХ, що відповідає ГОСТу. Випадки з покупкою труби 500-го діаметру, в реальності з проходом в 432 виключені, при роботі з матеріалами заводу.

питання

Популярні питання

Наша компанія орієнтована як на роздрібний, так і на оптовий ринок, ми завжди допоможемо в підборі комплектуючих і прорахунку. Також важливим фактором при прорахунку ціни є необхідність доставки.

Якщо вам необхідно дізнатися ціни, ви можете написати нам в чаті або залишити заявку на зворотний дзвінок і отримати розгорнуту консультацію.

Если вам необходимо узнать цены, вы можете написать нам в чате либо оставить заявку на обратный звонок и получить развёрнутую консультацию.

Так звичайно, у нас є бригада сантехніків, які займаються монтажем та ремонтом приватних об’єктів. Також є бригади, які займаються комплексними створіннями проектів і будівництвом будь-якого типу складності. Що б отримати консультацію і прорахунок вартості на послуги, зверніться до менеджера для отримання інформації.

Ми постійно ведемо роботу по поліпшенню і доопрацювання веб ресурсів. Даний сайт є інформативним з метою ознайомлення з нашою компанією і продукцією.

Якщо якоїсь інформації, або фотографій немає на нашому сайті ви завжди можете запросити їх у нашого менеджера по телефону або зв’язавшись в чаті. Він відправить вам відсутні знімки або інформацію в месенджер або на пошту за бажанням. Так само врахуємо це на майбутні.

Ми працюємо з такими формами оплати як:

1) Готівкова форма оплати (Оплата готівкою при отриманні)

2) Оплата картою (Оплата на складі або при отриманні)

3) Безготівкова форма оплати без ПДВ.

4) Для тих, кому необхідно придбати каналізаційні труби з ПДВ, надбавочний вартість на ПДВ ВІДСУТНІЙ.

Ваше замовлення буде доставлений, в найкоротші терміни.

Все залежить від декількох факторів:

1) Обсяг замовлення

2) Наявності, або виробництва замовлених позицій.

3) Місця розташування

4) Термін оплати замовлення.

Це і впливає на швидкість доставки.

Дату поставки, обговорить з вами менеджер відділу продажів.

Перфоровані дренажні труби переважно використовують на земельних ділянках. Одним з основних властивостей є збільшення обсягу надходить в систему води. Кількість отворів на одну окружність залежить від ряду факторів. Стандартний діаметр отворів в трубних стінках становить 10-20 міліметрів, при більшій відстані пробивки, отвори можуть теж бути більше.

Дренажно-відвідні системи умовно ділять на основні два типи:

  • поверхневі;
  • глибинні, які в свою чергу діляться на місцеві і загальні системи.

Досвідчені забудовники і власники ділянок найчастіше вибирають закритий дренаж, який являє собою систему перфорованих труб, покладених в траншеях. Такі труби мають різну кількість отворів, розташованих на певній ділянці в залежності від того, який вид системи ви вибрали:

  • дренажна труба на 120 градусів. Вважається вузькоспеціалізованої і потрібна для укладання поверхневого дренажу при невеликому обсязі дренування;
  • пластикова каналізаційна труба на 220 градусів. Проміжок в 100 градусів залишається цілісним і використовується в якості підстави дренажу. Для ділянок з ухилом або неординарним грунтом можна створювати спрямовані дренажі;
  • труба дренажна на 360 градусів. Дренажні отвори таким труби розташовані по всьому колу і використовується для сильно обводнених регіонів і земель. Отвори, як правило, орієнтовані в сторони з кроком в 60 градусів в сторони.

Для правильного облаштування на ділянці системи дренажу, потрібно правильно підібрати конструктивне виконання і володіти технологією укладання. Як в першому, так і другому питанні вам надасть допомогу компанія ТОВ “Помар Україна”. Консультанти відділу продажів не тільки проконсультують і допоможуть підібрати всі необхідні матеріали, включаючи супутні, а й запропонують послуги команди слюсарів. У нас можна купити каналізаційні системи, при необхідності, замовити монтаж каналізаційної системи.

Залишилося питання? Залиште заявку і отримаєте консультацію

інші продукти

канализационная труба серая 110

Внутрішня каналізація

Система труб для прокладки каналізації всередині приміщень

гофрированная труба

Гофрована система труб

Система труб для ділянок із зовнішнім тиском

рыжая труба 110

Зовнішня
каналізація

Система труб для вуличної укладання каналізації.

Завжди раді вам допомогти

Як отримати консультацію?

Все дуже просто, для того щоб зрозуміти наскільки ми можемо бути вам корисні є 3 простих етапу
Связаться с нами тм Памар

Зв'яжіться з нами

Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, написати в чаті на сайті, зателефонувати за вказаним телефоном або відправити електронний лист. Наші менеджера однаково оперативно оброблять будь-який зв’язок.

Связаться с нами тм Памар

Уточніть ваш запит

Купити пластикові каналізаційні труби, підібрати фітинги, сальники або найняти бригаду слюсарів? Опишіть детально, що саме вам необхідно на даному етапі. Наші менеджера уважно вивчать запит і постараються в ньому допомогти.

Связаться с нами тм Памар

Розрахунок вартості

Консультация по установке канализационных труб поможет решить любую задачу и определиться с вашими потребностями в том или ином товаре. Получив всю необходимую информацию наш менеджер сориентирует по цене, наличию, срокам и условиям доставки.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

Щоб зв’язатись з нами досить вибрати зручний месенджер і отримати консультацію.

Немає часу на розмови і Вам комфортніше вести діалог в листуванні?

Для Вашої зручності є можливість зв’язку з нашими менеджерами через месенджери.

PAMAR - польский производитель

© 2021 PAMAR права захищені.

Зв'язатися з нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com