fbpx

Каналізаційна система від ™ Pamar: каналізаційні труби і фітинги, труби ПВХ - надійність, міцність і довговічність

Польські каналізаційні системи одного з найнадійніших брендів ™ Pamar. Купити пластикові каналізаційні труби тепер можна не заїжджаючи в будівельний.

ДИСТРИБЬЮТОР НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ З 2001 РОКУ

Компанія ТОВ «Памари УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 41821105) є офіційним представником польської фірми ™ Pamar.

Грамотно ЛОГІСТИКА ЗІ СВОЇМ автопарк

Здійснюємо доставку по більшій частині регіонів України власним транспортом. Це дає не тільки можливість отримати замовлення з недорогий доставкою або безкоштовно, але і в чітко обумовлені терміни.

20 РОКІВ РОКІВ YEARS ЛЕТ YEARS НА РИНКУ УКРАЇНИ

Наша компанія з 2001 року займається імпортом і реалізацією каналізаційних систем: труби для зовнішньої і внутрішньої каналізації, гофровані труби, дренажні труби з високою зносостійкістю.

КОМАНДА ФАХІВЦІВ

Наша компанія складається з декількох профільних відділів. Саме це дозволяє грамотно і швидко обробляти кожну заявку, допомогти у вирішенні проблеми клієнта.

ОФІЦІЙНІ ІМПОРТЕРИ

Компанія ТОВ "Памари Україна" є офіційним імпортером і дистриб'ютором продукції для облаштування каналізаційних систем польського виробника ™ Pamar

СУПУТНІ ТОВАРИ

Допоможемо підібрати каналізаційні труби, а також супутню продукцію від заводу без націнок. Наші менеджера прорахують заявку і підкажуть всі необхідні матеріали для повної установки каналізаційної системи. З додатковою продукцією можна ознайомитися на наших сайтах https://polytrub.com.ua/ і https://blue-ocean.in.ua/

НАЯВНІСТЬ ВЛАСНИХ СКЛАДОВ

Склади в містах Київ і Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Наша продукція

Зовнішня каналізація

Труби для укладання вуличної каналізаційної системи

Подробнее

Внутрішня каналізація

Труби для для монтажу системи каналізації в приміщеннях

подробнее

Гофрована каналізація

Гофровані каналізаційні труби підвищеної міцності для прокладки в місцях з підвищеним навантаженням

подробнее

Дренажна каналізація

Дренажні труби служать для відведення дощових і грунтових вод нижче рівня осушення об'єкта.

Подробнее

Наші основні склади розташовані в містах Київ і Кривий Ріг

Завдяки власній логістиці та автопарку, щоденні маршрути покривають більшу частину регіонів України. Доставка без зайвих переплат і в терміни це реально.

Робочі години

Понеділок - п'ятниця: 9: 00-18: 00

Зв'язатися з нами

Для електронних листів: pamar.com.ua@gmail.com
Відділ продажів (Київстар): +380985357694

Сотрудничество с нами Памар-Украина

Для уточнення наявності необхідної продукції на складі, оптових цін і можливості доставки в ваш регіон, звертайтесь за наступними контактами.

Сырье для изготовления ПВХ Труб

Надійність!

При виробництві труб і фітингів Pamar використовується тільки первинну сировину європейського концерну Orlen. Всі труби і фітинги виготовлені з самого міцного пропілену першого типу PPH.

Зовнішня каналізація з дотриманням ГОСТу

Труби великого діаметру для внутрішньої і зовнішньої каналізації з низьким лінійним розширенням, пожаробезопасностью, термостійкість, підвищену міцність і стійкість до агресивних середовищ. Все це досягається за рахунок застосування полівінілхлориду оригінальної рецептури.

Монтаж канализационной системы Pamar
качественный стык канализации от тм PAMAR
Простота монтажу

Завдяки високому увазі до якості і деталей, каналізаційна система ™ Pamar виготовляється з відсутністю геометричного викривлення труби і розтруба. Оригінальні сальники з м’якою, маслостойкой гуми, що йдуть в комплектації, гарантують легкість монтажу і виключають протікання під час роботи системи в різних середовищах.

Деякі об'єкти побудовані з PAMAR

ЖК «СHEHOV» в г.Ирпень, Украина

ЖК «Атмосфера» в г.Вишневе, Украина

ЖК «Фаворит» в г.Ирпень, Украина

ЖК «New York TOWERS» в г.Ирпень, Украина

ЖК «Єсенін» в г.Ирпень, Украина

ЖК «Олімп» в г.Ирпень, Украина

Завжди раді вам допомогти

На кого орієнтовані наше пропозиції

Ми готові запропонувати низькі ціни і максимально комфортні умови співпраці
Монтажные Работы с Канализацией Памар

Монтажникам

Високі партнерські знижки. На нашому складі завжди в наявності: пластикові каналізаційні труби, труби ПВХ, труби для зовнішньої каналізації, труби для внутрішньої каналізації, гофровані труби, дренажні труби. Забезпечуємо постійна наявність товару на складі, працюємо з будь-якій зручній формою оплати.

Сотрудничество с компанией Pamar картинка

Будівельникам приватних об'єктів

Гарантуємо високі партнерські знижки і постійна наявність товару на складі. Робота з будь-якою формою оплати. Менеджера надають високу швидкість прорахунку і актуалізацію залишків. Наші фахівці допоможуть з вирішенням найскладніших завдань.

памар

Будівельним організаціям

Пропонуємо одні з кращих цін на каналізацію в Україні. Забезпечуємо постійна наявність товару на складі. Можливість виробництва та імпорту під замовлення всієї необхідної продукції за ексклюзивними цінами. Робота з будь-якою формою оплати. Наявність власного автопарку з можливість доставки за точною адресою та в обумовлені терміни.

Про КОМПАНІЮ «Памар УКРАЇНА»

ЯКІСТЬ, ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ

Заснована в 1985 році в Польщі компанія Pamar швидко стала лідером на польському ринку каналізаційних систем за рахунок високої якості, підтвердженого європейськими дослідженнями і сертифікатами. Основним напрямком заводу стало виготовлення систем каналізації: труби з полівінілхлориду та каналізаційні труби з поліпропілену. Застосування сировини першого типу і дотримання ГОСТів при виготовленні зробило компанію за лічені роки лідером ринку.

 З 2001 року наша компанія офіційно представляє каналізаційні системи Памари на території України. Ми є офіційними імпортерами і дистриб’юторами товарів, без яких не обходиться практично жодне будівництво. Серед товарів з якими ми працюємо:

  • каналізаційні труби ПВХ;
  • труби сантехнічні ПП;
  • гофровані труби і рукави;
  • фітинги;
  • супутні матеріали.

Польські товари славляться не лише відмінними матеріалами для виготовлення, а й співвідношенням вартості, якості. Ціна на каналізаційну трубу виготовлену на заводі Памари, набагато нижче аналогів виробників інших країн. При цьому якість залишається незмінним.

У картці кожного товару, ви зможете знайти не тільки опис каналізаційних труб з ПВХ і ПП, а й відео огляд, відгуки на каналізаційні системи. Купити каналізаційні труби в Києві можливо після ознайомлення з каталогом, який можна завантажити на сайті або може вислати наш менеджер на електронку або в месенджер.

У нас можна замовити і всю необхідну додаткову продукцію: фітинги (перехідники) для каналізації, сальники (кільця ущільнювачів), купити муфту для каналізації, кут каналізаційний з ПВХ і ПП, замовити каналізаційну хрестовину, каналізаційну ревізію. У нас знайдеться заглушка для труб і інші труби для каналізації з ПВХ і ПП.

Завод в Польше Pamar картинка
Якщо ми ще можемо бути чимось корисні, ви можете звернутися по одному із зазначених контактів або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Контакти

pamar.com.ua@gmail.com

+380985357694

м. Київ, вул. Святошинська 34А

ПВХ и ПП канализация

© 2021 ТОВ «Памар Україна». Всі права захищені.

ПВХ и ПП канализация

© 2021 ТОВ «Памар Україна». Всі права захищені.